Bardzo ważną kwestią jest dla nas czerpanie z tradycjioraz wybieranie dobrych i sprawdzonych surowców!

Cukry Nyskie to Firma o polskiej tożsamości oraz z ponad 70 letnią tradycją. Jesteśmy na rynku aby produkować najwyższej jakości różnorodne ciastka, wafle oraz herbatniki. Istniejemy aby Polacy mogli kupować polskie produkty z dobrych, sprawdzonych surowców oraz znanych receptur – DOBRE BO POLSKIE.

Dzięki pasji pracowników, doświadczenie i długich lat pracy chcemy rozwijać nasze produkty zgodnie z trendami rynkowymi.

Naszym celem
jest produkcja „zdrowych” wyrobów,
oraz ambitny udział w walce
o ochronę środowiska.

Historia firmy

Historia Spółdzielni Pracy Cukry Nyskie zaczęła się ponad 70 lat temu, kiedy to 5 lutego 1949 roku zapadła decyzja o założeniu Spółdzielni Pracy Cukry Nyskie przez kilku członków. Siedziba firmy mieściła się przy ulicy Aleja Wojska Polskiego 53.

W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większym popytem na produkty Cukry Nyskie cała produkcja została przeniesiona na zakład przy ulicy Aleja Wojska Polskiego 9i znajduje się tam do dzisiaj

W 1957 roku rozpoczyna się rozbudowa hali produkcyjnej w której do dziś wypiekane są znane i lubiane ciastka naszych klientów

To właśnie dzięki ludziom, ogromem ich pracyoraz zaangażowania rozwijamy się i jesteśmy dla was od tylu lat….

Nasza firma dziś

Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie cały czas rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą. Dzięki posiadanemu certyfikatowi BRC daje naszym klientom gwarancję produktów najwyższej jakości.

Staramy się wychodzić naprzeciw
oczekiwaniom naszym klientom
dlatego nie ustajemy w poszerzaniu
swojej oferty produktowej