Cukry Nyskie na Targach ISM DUBAI

Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie z przyjemnością ogłasza swoją obecność na nadchodzących Targach ISM DUBAI, które odbędą się w dniach 24-26 września 2024 roku. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w sektorze słodyczy i przekąsek, gromadzące wystawców oraz odwiedzających z całego świata.

Dlaczego ISM DUBAI?

Udział w Targach ISM DUBAI to dla nas nie tylko okazja do zaprezentowania naszych produktów, ale również do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wzmocnienia relacji z obecnymi partnerami. To strategiczne miejsce spotkań dla producentów i dystrybutorów z całego świata, gdzie możemy poznać najnowsze trendy i innowacje w branży słodyczy. Obecność na tak prestiżowym wydarzeniu podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój i ciągłe dążenie do doskonałości.

O Targach ISM DUBAI

ISM DUBAI to wiodące międzynarodowe targi branży słodyczy i przekąsek, które przyciągają tysiące odwiedzających oraz setki wystawców z różnych zakątków globu. To miejsce, gdzie najnowsze innowacje i produkty są prezentowane przed szerokim gronem odbiorców, co czyni je idealną platformą do promocji i rozwoju. Uczestnictwo w tych targach jest dla nas niezmiernie ważne, ponieważ pozwala nam na prezentację naszych produktów w globalnym kontekście oraz nawiązywanie kluczowych kontaktów biznesowych.

Stoisko E3- 46, tam będziemy!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, które znajduje się w atrakcyjnej, narożnej lokalizacji nr E3-46. To doskonała okazja, aby poznać nasze najnowsze produkty oraz porozmawiać z naszymi przedstawicielami z Działu Eksportu: Kariną Smolirą oraz Marcinem Dunajem.

Nowości Deserro

Podczas targów zaprezentujemy nasze najnowsze propozycje z linii Deserro, które obejmują: markizy, herbatniki z nadzieniem o smaku waniliowym i czekoladowym oraz pyszne herbatniki z mleczną czekoladą. Nasze tradycyjne, ale udoskonalone markizy Deserro to idealne połączenie lekkiego ciastka z delikatnym nadzieniem, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom słodkości.

Klasyczne Marki Cukry Nyskie

Oprócz nowości, na naszym stoisku znajdziecie także nasze znane i lubiane marki:

Chrups

Chrups to marka oferująca lekkie i chrupiące przekąski, które idealnie sprawdzą się na każdą okazję. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne smaki, które zadowolą każde podniebienie.

Regionalne Deserowe

Regionalne Deserowe to linia produktów inspirowana tradycyjnymi recepturami, które zachwycają swoim autentycznym smakiem i wysoką jakością składników.

Fit&Free

Dla osób dbających o zdrowy styl życia przygotowaliśmy linię Fit&Free. To produkty, które są bez dodatku cukru, bez kompromisów w kwestii smaku.

Petit Beurre

Petit Beurre to klasyka gatunku – delikatne, maślane herbatniki, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów. Idealne do różnych deserów i ciast, zwłaszcza tych bez pieczenia.

Rynek słodyczy w Dubaju i regionie

Rynek słodyczy w Dubaju oraz szerzej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest dynamicznie rozwijającym się sektorem. Dzięki rosnącej liczbie mieszkańców oraz rosnącemu popytowi na różnorodne produkty spożywcze, rynek ten stale się rozwija. Dubaj jest jednym z głównych centrów handlowych regionu, a konsumenci w tym mieście cenią sobie zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne słodycze. Warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów:

  1. Różnorodność Produktów: Konsumenci w Dubaju mają dostęp do szerokiej gamy słodyczy, od lokalnych specjałów po międzynarodowe marki. Istnieje duże zapotrzebowanie na produkty premium, jak również na zdrowsze alternatywy, takie jak słodycze bez dodatku cukru.
  2. Trendy Zdrowotne: Wzrost świadomości zdrowotnej wśród konsumentów prowadzi do zwiększonego zainteresowania produktami z mniejszą ilością cukru, organicznymi składnikami oraz produktami wegańskimi. Linie takie jak Fit&Free doskonale wpisują się w te trendy.
  3. Sezonowe Sprzedaże: Okresy takie jak Ramadan i Eid są szczególnie ważne dla sprzedaży słodyczy. W tych okresach konsumenci często kupują słodycze w dużych ilościach zarówno na własny użytek, jak i na prezenty.

Spotkajmy się na ISM DUBAI!

Jeśli planują Państwo odwiedzić targi ISM DUBAI, serdecznie zapraszamy do naszego stoiska nr E3-46. Chętnie spotkamy się z Wami, aby porozmawiać o naszych produktach i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Aby umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: export@cukrynyskie.com.pl. Naszymi przedstawicielami na tegorocznych targach będą Karina Smolira oraz Marcin Dunaj z Działu Eksportu. Czekają oni na Wasze pytania i są gotowi przedstawić pełną ofertę naszych produktów.

autor: Spec. ds. marketingu Emilia Job 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronie i w obrębie domen: https://c-n.eu/ są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
Kontakt w sprawie treści: e.job@cukrynyskie.com.pl

Powrót

Galeria zdjęć