Jubileusz 75-lecia – tak świętowaliśmy!

75 lat minęło jak jeden dzień!

Dnia 5.02.2024 zorganizowaliśmy uroczystą konferencję w Sali Bankietowej Nowa Baśń w Nysie. Zaprosiliśmy około 250 gości, w tym obecnych pracowników i emerytów Cukrów Nyskich, Burmistrza Nysy, Córkę Założyciela Spółdzielni – Joannę Monasterską, zaprzyjaźnione firmy oraz dystrybutorów oraz wiele innych ważnych dla nas osób.  Agenda spotkania zawierała wypowiedzi gości, pyszny obiad, toast szampanem, premierę krótkiego wideo o historii Cukrów Nyskich oraz występ zespołu An Dreo e Karina, który porwał do tańca uczestników konferencji.  Nie zabrakło wzruszeń, wspomnień, pamiętnych archiwalnych kadrów i filmu, który w telegraficznym skrócie przedstawił historię zakładu od 1949 roku.

Cukry Nyskie to nie tylko firma – to symbol tradycji, jakości i zaangażowania społeczności lokalnej

Od samego początku działalności, naszą misją było nie tylko produkowanie wysokiej jakości produktów, ale także rozwój lokalnej gospodarki i wspieranie społeczności, z której się wywodzi. Od wielu lat sponsorujemy zespół Stali Nysa, Beach Volley, wspieramy szkoły, przedszkola, lokalną straż pożarną i policję.

Personalizowane filiżanki, statuetki, kwiaty i dyplomy – doceniliśmy naszych pracowników, emerytów i dystrybutorów

Specjalnymi podziękowaniami oraz wyjątkowymi upominkami nagrodziliśmy:
– osoby pracujące w Cukrach Nyskich powyżej 30 lat,
– emerytów, którzy dużą część życia spędzili w naszej Spółdzielni
najważniejszych dystrybutorów, dzięki którym możemy aktywnie działać na polskim rynku., m. in: P.H. D-C Dariusz Dulian, KFD Krzysztof, AGRA OPOLE, MAR-POL, GK SPECJAŁ, MPT PIK, Hurtownia Spożywcza R-R, BOMAZ, BERG-HURT
Głos zabrał m.in.: obecny Prezes Spółdzielni – Andrzej Chomyszczak,  Burmistrz Nysy – Kordian Kolbiarz oraz córka założyciela Cukrów Nyskich Pani Joannie Monasterskiej, która tak wspomina swojego ojca Pana Józefa Monasterskiego:
„Był to człowiek, który miał wizję i udało mu się ją zrealizować. A wszystko zaczęło się w małej piwnicy w domu rodzinnym przy ul. Powstańców Śląskich. To tam powstały pierwsze markizy. Cieszę się, że firma ojca przetrwała do dzisiaj. On oraz Rudolf Łomozik bardzo dbali o ludzi, a zwłaszcza o kobiety.”
Na Konferencji gościliśmy wiele ważnych osobistości, ale szczególnie dziękujemy z przybycie Zarządowi oraz Pracownikom Cukrów Nyskich – to dzięki Wam wciąż możemy się rozwijać, wypiekać i zachwycać coraz więcej miejsc na świecie swoimi wyrobami.
Życzymy naszej Spółdzielni i Pracownikom kolejnych, dobrych lat!
Szczególnie dziękujemy za współpracę związaną z organizacją konferencji:
oraz wszystkim, zaangażowanym Pracownikom Cukrów Nyskich. Dziękujemy za wspólne uczczenie naszego Święta!
autor: Spec. ds. marketingu Emilia Job 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronie i w obrębie domen: https://c-n.eu/ są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
Kontakt w sprawie treści: e.job@cukrynyskie.com.pl

Powrót

Galeria zdjęć