Cukry Nyskie na Targach w Kanadzie!

Tysiące osób, setki rozmów, dziesiątki zebranych wizytówek i jeden wywiad w radiu! Tak w kilku słowach możemy podsumować udział Cukrów Nyskich na targach w Toronto

Targi Sial Canada to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń związanych z przemysłem spożywczym, które co roku przyciągają tysiące profesjonalistów i ekspertów z całego świata. W tym roku, impreza odbyła się w nowoczesnym centrum targowym w Toronto – Enercare Centre, dostarczając uczestnikom i gościom niezapomnianych doświadczeń i niezliczonych możliwości biznesowych. Nasza Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie była z dumą reprezentowana przez trzyosobowy zespół: Prezesa – Andrzeja Chomyszczaka, Emilię Job, odpowiedzialną za marketing oraz Karinę Smolirę z Działu Eksportu. Razem, stanowili dynamiczną i zaangażowaną siłę, gotową podbić serca i podniebienia zwiedzających.


Zespół reprezentujący Cukry Nyskie w Kanadzie: Prezes Andrzej Chomyszczak, Karina Smolira oraz Emilia Job

Targi trwały trzy dni (9-11.05.2023), wypełnione były ekscytującymi prezentacjami, degustacjami i bezcennymi interakcjami biznesowymi. Nasze stoisko, przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły, przyciągało uwagę odwiedzających nie tylko kolorami, ale także wyglądem opakowań wyrobów i ich pysznym smakiem, które mieliśmy przyjemność zaprezentować. Na kanadyjskich półkach niełatwo znaleźć podobnie opakowane ciastka, które występowały by w tylu rodzajach i wariantach smakowych. Mieszkańcy północnej Ameryki twierdzili, że z chęcią sięgnęliby po nasze wyroby widząc je w sklepie. Komplementy od gości i wystawców, którzy chwalili nasze wyroby, kolory i projekty opakowań, są dla nas niezwykle budujące.

Ciastka, które cieszyły się największym zainteresowaniem to oczywiście nowość – Herbatniki DESERRO z nadzieniem o smaku waniliowym lub czekoladowym, Wafle CHRUPS, zwłaszcza o smaku kokosowym oraz markizy kakaowe z nadzieniem mlecznym. Ten ostatni typ ciasteczek jest w Ameryce Północnej niezwykle popularny, w większości sklepów już na samym początku znajdujemy markizy słynnej marki na „O”.

W trakcie targów, mieliśmy okazję nawiązać kontakty z kluczowymi osobami branży spożywczej, dystrybutorami z różnych krajów, w tym również z Japonii i Chin. Nasza obecność na Sial Canada 2023 była doskonałą okazją do zbudowania cennych relacji biznesowych, wzmocnienia swojej marki oraz dotarcia do nowej, kanadyjskiej grupy odbiorców. Warto wspomnieć, że w tym roku samodzielnie zaprojektowaliśmy wszystkie materiały promocyjne, banery i dekoracje, które przyciągały uwagę odwiedzających i podkreślały naszą unikalność, dawały wrażenie miłego, rodzinnego miejsca, w którym można spokojnie porozmawiać.

Warto wspomnieć, że drugiego dnia targów Prezes Andrzej Chomyszczak udzielił bardzo ciekawego wywiadu dla polskiej nagłośni Radio 7 Toronto,  w którym opowiedział o naszej Spółdzielni, jej ofercie oraz o dużych szansach na wejście w rynek kanadyjski. Co więcej, prowadziliśmy rozmowy z samym Konsulem Generalnym w Kanadzie!

POSŁUCHAJ WYWIADU PREZESA ANDRZEJA CHOMYSZCZAKA Z REDAKORKĄ ”RADIA TORONTO 7 W KANADZIE”:  PRZEJDŹ NA STRONĘ RADIA 7 I ODSŁUCHAJ WYWIADU.

 


Zdjęcie z fanpage’a Facebook:  Consulate General of the Republic of Poland in Toronto

Nasz udział na targach Sial Canada 2023 był kolejnym krokiem w naszym dynamicznym rozwoju na arenie międzynarodowej. Jesteśmy usatysfakcjonowani z efektów naszych działań, ale nie zamierzamy na tym poprzestać. Dział Eksportu nieustannie kontaktuje się z osobami, które wykazały zainteresowanie współpracą. Mamy nadzieję, że ciężka praca całego zespołu zaowocuje znaczącymi kontraktami i sprzedażą eksportową.

To dopiero początek naszej ekspansji na nowe, obiecujące rynki pozaeuropejskie. Świat smaków i kreatywności jest nieograniczony – zapraszamy wszystkich do odkrywania z nami nowych, słodkich horyzontów już na kolejnych targach!

 

Przeczytaj więcej informacji na oficjalnej stronie Sial Canada 23. 

Udział w targach na rynku perspektywicznym (poza Europą) jest częścią Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską:
„Internacjonalizacja marek produktowych firmy SPÓŁDZIELNIA PRACY „CUKRY NYSKIE” POIR.03.03.03-16-0009/20-00

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronie i w obrębie domen: https://c-n.eu/ są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
Kontakt w sprawie treści: e.job@cukrynyskie.com.pl

Powrót

Galeria zdjęć