Cukry Nyskie Summer Cup – podsumowanie Mistrzostw Siatkówki Plażowej

Plaża, góry, słońce i sportowe emocje! Cukry Nyskie Summer Cup jednym z turniejów Mistrzostw Nysy w Siatkówce Plażowej

Już kolejny raz Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie była jednym z głównych sponsorów wielkiego sportowego wydarzenia, które co roku cieszy się ogromną popularnością. Mistrzostwa Nysy w Siatkówce Plażowej są organizowane przez Klub Sportowy KS Beach Volley, który zawsze staje na wysokości zadania, przez co rozgrywki są ciekawym widowiskiem na dwóch boiskach. Warto dodać, że w tym roku również kobiety miały możliwość wzięcia udziału w Mistrzostwach. Miejsce wydarzenia to plaża główna w Skorochowie, którą charakteryzuje drobny, czysty piach, jezioro i piękny widok na pasmo gór.

W pierwszy weekend lipca odbył się II turniej eliminacyjny pod nazwą Cukry Nyskie Summer Cup. Zapisy zamknięto praktycznie zaraz po otwarciu, ponieważ zgłosiło się wiele chętnych zawodników i zawodniczek. Podczas naszego tytularnego turnieju oraz w trakcie finału (30.07.23) Maskotka Markizka rozdała setki paczek markiz Blacky oraz pałeczki waflowe Chrups. Wszyscy zawodnicy oraz sędziowie, w każdym dniu zawodów, otrzymywali nasze słynne czerwone kuferki wypełnione pysznościami.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a organizatorom i kibicom dziękujemy za sportowe emocje!  Sprawdź poniżej galerię zdjęć z naszą Markizką.

Szczegółowe informacje dotyczące Mistrzostw Nysy w Siatkówce Plażowej są dostępne na stronie głównej organizatora KS BEACH VOLLEY

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronie i w obrębie domen: https://c-n.eu/ są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
Kontakt w sprawie treści: e.job@cukrynyskie.com.pl

Powrót

Galeria zdjęć